Про готель

Інтер’єр маєтку витриманий в пастельних тонах з яскравими акцентами на текстиль. Затишні кольори, які наче вицвіли на сонці, піднімають настрій та створюють атмосферу затишку та спокою. Навмисно зістарені меблі та двері, витончені, практично невагомі ковані елементи інтер’єру придають маєтку елегантність та віддзеркалюють домашню теплоту.

Маєток пропонує 11 номерів категорії «Стандарт», 2 номера категорії «Одномісний», 2 номера категорії «Напівлюкс», 1 номер категорії «Люкс». Сподіваємося, що наша гостинність та комфортні номери, підкріпленні міцним і здоровим сном в нашому маєтку – залишать тільки гарні спогади, до яких не раз захочеться повернутися.

Перегляньте
наші номера

Одномісний

Одномісний номер - це ідеальний вибір для людей,які прагнуть відпочити наодинці у затишній та комфортній атмосфері.

Ціна
600 грн
Стандарт

В подорожах великою приємністю стають місця, які дарують відчуття затишку та комфорту. Ми подбали про те, щоб перебування у нашому маєтку було по справжньому зручним та комфортним.

Ціна
800 грн
Напівлюкс

Кожна кімната - це окрема історія, маленький світ вишуканої краси та витонченості деталей, які створюють особливий настрій нашим гостям.

Ціна
900 грн
Люкс

Пастельні тони, якісні меблі та вишуканий декор - це той маленький світ краси та позитиву у який Ви потрапите відчинивши двері номеру.

Ціна
1000 грн
Напишіть нам