В старі давні часи, коли лицарі боролись за честь та йшли на подвиги заради коханих жінок, коли старі люди довгими зимовими вечорами розповідали про славні походи і про героїчних людей, молодий принц Ламберт задумався, а як склалося життя тих шановних людей, чи знайшли вони своє щастя?

Зібравшись в подорож Ламберт твердо вирішив, що не повернеться додому, поки не знайде щастя, навіть якщо йому прийдеться дійти до самого краю землі. Він йшов від селища до селища, розмовляв з людьми, але ніхто не міг йому допомогти і тільки старі люди усміхалися і від душі йому бажали удачі.

Ламберт не розумів,чому усміхаються ті люди і чому за щастям потрібно йти так довго. Роздумуючи про це він не зауважив, як наступила ніч і йому довелося заночувати просто в полі під зірками, під спів цвіркунів.

Йому снилася радість, затишок і тепло, неначе він вдома, йому снився приємний, п’янкий аромат і нове, раніше зовсім не знайоме відчуття. Коли Ламберт прокинувся побачив, що заснув на полі лаванди. Так ось який запах мені снився?- здогадався він. Зовсім поруч хтось співав, а начебто струмок журчав, такий приємний був голос... Він підвівся і побачив дівчину в простому льняному платті. Вона збирала квіти і кожного разу коли вона нахилялася мереживо її плаття грало з квітами лаванди. Русяві локони падали на її груди і щічки легко почервоніли від ранішнього сонця. Їх погляди зустрілися, дівчина перестала співати і Ламберт знову відчув те саме почуття, що приснилося йому в ночі. Так, вони полюбили один одного!

Ламберт зрозумів чому усміхалися старі люди у відповідь на наївні запитання юнака. Щастя не ховається на краю землі, ми завжди носимо його в своєму серці і можемо дарувати його людям.

Принц вирішив побудувати маєток і поселитися там, де зустрів своє щастя. Він запросив ремісників, будівельників, купців. Щастя так переповнювало серця закоханих, що їм захотілось побудувати ціле місто для щасливих людей. Так в 1063 році з’явилося місто з назвою Лампертхаза (Lamperthaza). Ще під час будівництва люди віднайшли термальні джерела, які били просто з землі. Після виснажливих днів на будівництві міста люди з задоволенням купалися в джерелах і від втоми не залишалось сліду. Жінки ставали чарівнішими, а мужчини відчували новий приплив сили. Хто знає, може та вода дає таку енергію, а може так відбувалося, тому що всі вони були щасливі.

В родинному маєтку «Ламберт» ми постаралися зберегти атмосферу створену нашими закоханими: простота і тонкість, чистота і любов. Кожний номер – це окрема історія кохання, в якій написати свою сторінку можете і Ви…